Gökçebel Köyü Fotoğrafları
Gökçebel köyü sayfamızda köyde yaşamış ve hala yaşayan Gökçebel köy halkının köy ile ilgili tüm resimlerini bulabileceği bir platform yaratmaya çalıştık. Siz değerli ziyaretçilerimiz sayfa sayesinde köy ile ilgili tüm konulardaki resimleri yükleyebilir, yüklediğiniz resimleri gurbette yaşayan Gökçebel Köylüleri ile paylaşabilirsiniz.

Gökçebel Köyü Resimleri sayfamızda aklınıza gelebilecek her türlü resimleri ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Tüm bunları yapmak üstelik ücretsiz. Ancak resimlerin bir onaydan geçmesi gerekiyor, eğer resminizi ilgili editör arkadaşımız onaylarsa hemen sayfamızda yayımlanmaya başlıyor.

Peki ne tür resimler yüklemeliyiz, kişisel resimlerden kaçınmak en doğrusu zira Gökçebel köyü tanıtımını yaptığımızdan kişisel fotoğrafların dışında kalan köyün yaşantısını anlatan resimler paylaşarak köy sayfasına katkı sunabilirsiniz. Örnek verecek olursak; köy düğünleri, eski köy evleri, samanlık, ahır, mezarlık, cami, mescit, köy okulları, türbe, köy odası, ambar, köy şenlikleri, köy piknikleri, sağlık ocağı, yöresel kıyafetler, yöresel yemekler, köyde kullanılan tarım aletleri, köy avcılığı, köyde yer alan köprü, viyadük, mesire yerleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü fotoğrafı yükleyebilirsiniz.

Unutmamalı ki tüm ekleyeceğiniz resimler Gökçebel Köyü sayfamızın gelişmesini sağlayacak, gurbette yaşayan yada köyde hiç yaşamamış ancak köyünü merak eden tüm köylülerimiz için bir arşiv niteliğinde olacaktır.
Erfelek - Gökçebel Köyü Resimleri
Terziyeri
Terziyeri
Gökçebel
Gökçebel
Terziyeri Erfelek. Sinop
Terziyeri   Erfelek. Sinop
KÖYLERIN GÖNDERDIM
KÖYLERIN   GÖNDERDIM
baban...annem
baban...annem
Gökçebel Köyü
Gökçebel Köyü
Gökçebel Köyü
Gökçebel Köyü
gökçebel
gökçebel
gökçebel
gökçebel
Gökçebel
Gökçebel
ahmet aga
ahmet aga
terzi yeri
terzi yeri
Köy Manzarası
Köy Manzarası
Köylüler
Köylüler
Kayaaltı mah.
Kayaaltı mah.
1981 ORNAMAZ Mh.İlkokulu
1981 ORNAMAZ Mh.İlkokulu
Toplam 19 Resim Bulunmaktadır
 Köyünü Bul
 Sosyal Medya
 Sponsor Reklam