Dibekli Köyü Fotoğrafları
Dibekli köyü sayfamızda köyde yaşamış ve hala yaşayan Dibekli köy halkının köy ile ilgili tüm resimlerini bulabileceği bir platform yaratmaya çalıştık. Siz değerli ziyaretçilerimiz sayfa sayesinde köy ile ilgili tüm konulardaki resimleri yükleyebilir, yüklediğiniz resimleri gurbette yaşayan Dibekli Köylüleri ile paylaşabilirsiniz.

Dibekli Köyü Resimleri sayfamızda aklınıza gelebilecek her türlü resimleri ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Tüm bunları yapmak üstelik ücretsiz. Ancak resimlerin bir onaydan geçmesi gerekiyor, eğer resminizi ilgili editör arkadaşımız onaylarsa hemen sayfamızda yayımlanmaya başlıyor.

Peki ne tür resimler yüklemeliyiz, kişisel resimlerden kaçınmak en doğrusu zira Dibekli köyü tanıtımını yaptığımızdan kişisel fotoğrafların dışında kalan köyün yaşantısını anlatan resimler paylaşarak köy sayfasına katkı sunabilirsiniz. Örnek verecek olursak; köy düğünleri, eski köy evleri, samanlık, ahır, mezarlık, cami, mescit, köy okulları, türbe, köy odası, ambar, köy şenlikleri, köy piknikleri, sağlık ocağı, yöresel kıyafetler, yöresel yemekler, köyde kullanılan tarım aletleri, köy avcılığı, köyde yer alan köprü, viyadük, mesire yerleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü fotoğrafı yükleyebilirsiniz.

Unutmamalı ki tüm ekleyeceğiniz resimler Dibekli Köyü sayfamızın gelişmesini sağlayacak, gurbette yaşayan yada köyde hiç yaşamamış ancak köyünü merak eden tüm köylülerimiz için bir arşiv niteliğinde olacaktır.
Ayancık - Dibekli Köyü Resimleri
Dibekli
Dibekli
Dibekli
Dibekli
Dibekli Köyü
Dibekli Köyü
Dibekli Köyü
Dibekli Köyü
Eski Tarım Aletleri
Eski Tarım Aletleri
SÜKRÜ CANTÜRK
SÜKRÜ CANTÜRK
Seçkin ERCAN
Seçkin ERCAN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Toplam 256 Resim Bulunmaktadır
 Köyünü Bul
 Sosyal Medya
 Sponsor Reklam