Çalpınar Köyü Fotoğrafları
Çalpınar köyü sayfamızda köyde yaşamış ve hala yaşayan Çalpınar köy halkının köy ile ilgili tüm resimlerini bulabileceği bir platform yaratmaya çalıştık. Siz değerli ziyaretçilerimiz sayfa sayesinde köy ile ilgili tüm konulardaki resimleri yükleyebilir, yüklediğiniz resimleri gurbette yaşayan Çalpınar Köylüleri ile paylaşabilirsiniz.

Çalpınar Köyü Resimleri sayfamızda aklınıza gelebilecek her türlü resimleri ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Tüm bunları yapmak üstelik ücretsiz. Ancak resimlerin bir onaydan geçmesi gerekiyor, eğer resminizi ilgili editör arkadaşımız onaylarsa hemen sayfamızda yayımlanmaya başlıyor.

Peki ne tür resimler yüklemeliyiz, kişisel resimlerden kaçınmak en doğrusu zira Çalpınar köyü tanıtımını yaptığımızdan kişisel fotoğrafların dışında kalan köyün yaşantısını anlatan resimler paylaşarak köy sayfasına katkı sunabilirsiniz. Örnek verecek olursak; köy düğünleri, eski köy evleri, samanlık, ahır, mezarlık, cami, mescit, köy okulları, türbe, köy odası, ambar, köy şenlikleri, köy piknikleri, sağlık ocağı, yöresel kıyafetler, yöresel yemekler, köyde kullanılan tarım aletleri, köy avcılığı, köyde yer alan köprü, viyadük, mesire yerleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü fotoğrafı yükleyebilirsiniz.

Unutmamalı ki tüm ekleyeceğiniz resimler Çalpınar Köyü sayfamızın gelişmesini sağlayacak, gurbette yaşayan yada köyde hiç yaşamamış ancak köyünü merak eden tüm köylülerimiz için bir arşiv niteliğinde olacaktır.
Saraydüzü - Çalpınar Köyü Resimleri
Çalpınar
Çalpınar
Çalpınar
Çalpınar
Çalpınar Köyü
Çalpınar Köyü
calpınar
calpınar
ugurlama
ugurlama
cengiz gülün oglu
cengiz gülün oglu
kurbalık kebab
kurbalık kebab
ugurlama mustafa karaca istanbula gidişi
ugurlama mustafa karaca istanbula gidişi
calpınar
calpınar
karacanın murat
karacanın murat
1 2 3 4
Toplam 81 Resim Bulunmaktadır
 Köyünü Bul
 Sosyal Medya
 Sponsor Reklam