Maden Köyü Fotoğrafları
Maden köyü sayfamızda köyde yaşamış ve hala yaşayan Maden köy halkının köy ile ilgili tüm resimlerini bulabileceği bir platform yaratmaya çalıştık. Siz değerli ziyaretçilerimiz sayfa sayesinde köy ile ilgili tüm konulardaki resimleri yükleyebilir, yüklediğiniz resimleri gurbette yaşayan Maden Köylüleri ile paylaşabilirsiniz.

Maden Köyü Resimleri sayfamızda aklınıza gelebilecek her türlü resimleri ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Tüm bunları yapmak üstelik ücretsiz. Ancak resimlerin bir onaydan geçmesi gerekiyor, eğer resminizi ilgili editör arkadaşımız onaylarsa hemen sayfamızda yayımlanmaya başlıyor.

Peki ne tür resimler yüklemeliyiz, kişisel resimlerden kaçınmak en doğrusu zira Maden köyü tanıtımını yaptığımızdan kişisel fotoğrafların dışında kalan köyün yaşantısını anlatan resimler paylaşarak köy sayfasına katkı sunabilirsiniz. Örnek verecek olursak; köy düğünleri, eski köy evleri, samanlık, ahır, mezarlık, cami, mescit, köy okulları, türbe, köy odası, ambar, köy şenlikleri, köy piknikleri, sağlık ocağı, yöresel kıyafetler, yöresel yemekler, köyde kullanılan tarım aletleri, köy avcılığı, köyde yer alan köprü, viyadük, mesire yerleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü fotoğrafı yükleyebilirsiniz.

Unutmamalı ki tüm ekleyeceğiniz resimler Maden Köyü sayfamızın gelişmesini sağlayacak, gurbette yaşayan yada köyde hiç yaşamamış ancak köyünü merak eden tüm köylülerimiz için bir arşiv niteliğinde olacaktır.
Ayancık - Maden Köyü Resimleri
MAden Köyü
MAden Köyü
eski
eski
canım oğlum
canım oğlum
köyden fotograflar
köyden fotograflar
ayancık
ayancık
AZRA NUR GÖKKAYA
AZRA NUR GÖKKAYA
emin şentürk
emin şentürk
emin şentürk
emin şentürk
emin şentürk çift sürüyor
emin şentürk  çift sürüyor
1 2 3
Toplam 65 Resim Bulunmaktadır
 Köyünü Bul
 Sosyal Medya
 Sponsor Reklam