Ayancık Cevizli Spor Klübü Tarihi
Ayancık Cevizli Spor Klübü Tarihi
Kategori : Spor
Okunma : 1391
Tarih : 4/12/2015
 
Ayancık Cevizli Spor Klübü Tarihi

Salon sporlarından Voleybol branşında bir takımla katılarak, büyük erkeklerde 3. olma başarısını gösteren Cevizli Spor Kulübü, bu sene takım sayısını arttırarak Sinop Voleybol Ligine 3 takımla iştirak etmiştir.

Yaklaşık 3 aydan beri devam eden lig, 18 Mart tarihinde son bulmuş; Yıldız Bayanlar ve Yaş Gurupları Bayan voleybol takımları kendi katagorilerin de 4. , Büyük Erkek voleybol takımı ise 3. olarak tamamlama başarısını göstermiştir.

Yapılan açıklamada; şu ana kadar salon sporlarında 45 sporcu bulunduran kulüp, bu sayıyı arttırma çalışmalarına hız verildiğini, 2007-2008 sezonu içerisinde Voleybol, Basketbol, Badminton ve Hentbol branşlarında Sinop liglerinde başarı sağlamak için mücadele edileceği bildirildi.


Sinop'un Ayancık ilçesinde gerçekleştirilen dostluk maçı renkli görüntülere sahne oldu. 

    Ayancık Cevizlispor Kulübü'nün davetlisi olarak ilçeye gelen Sinopspor Bayan Voleybol takımı ile gerçekleştirilen voleybol karşılaşması çok sayıda sporsever tarafından izlendi. Ayancık Endüstri Meslek Lisesi spor salonunda iki kulüp arasında gerçekleşen Yıldız Kızlar Voleybol karşılaşmasında izleyenler hoş vakit geçirdi. 
Dostluk maçı ardından Sinop'tan gelen 50 kişilik kafileyi, kulüp yöneticileri ilçenin tarihi ve turistlik mekanlarını gezdirdi. Daha sonra Belediye Başkanı Ayhan Ergün tarafından sporcular onuruna yemek verdi.

Etiketler
Resim Galerisi
Cevizli Spor Klubü
Cevizli Spor Klubü Ödül
Cevizli Spor Klubü Antremanı
Cevizli Spor Klubü Tarihi
Cevizli Spor Klubü Logosu
Cevizli Spor Klubü Takımı
Cevizli Spor Klubü Müsabaka
Cevizli Spor Klubü Voleybol Maçı
Cevizli Spor Teknik Direktörü
Cevizli Spor Klubü Ödül Töreni
Benzer Haberler
Ayancık Cevizli Spor Klübü Tarihi
Ayancık Cevizli Spor Klübü Tarihi
Ayancık Spor Klubü Tarihi
Ayancık Spor Klubü Tarihi
Son Eklenen Haberler
 Köyünü Bul
 Sosyal Medya
 Sponsor Reklam