Doktor Necati Yılmaz
Doktor Necati Yılmaz
Kategori : Sinop Haberleri
Okunma : 924
Tarih : 4/23/2015
 
Değerli büyüğümüz Dr. Necati Yılmaz ağabeyimizin (babamızı, amcamızı) hayatını kaybetmesinden dolayı derin üzüntü duydum. Yeri doldurulmayacak doktorlarımızın ailesine, sevenlerine, tıp topluluğuna başsağlığı diliyorum. Bu hafta ki yazımı sevgili ağabeyim Necati YILMAZ’ı ben anlatmayacağım. Sosyal medyada taziyelerini yazan yüzlerce sevenlerinin duygu ve düşüncelerinin bir bölümünü köşemde paylaşmak istiyorum.
 
Şimdi ne söyleyeceğimi bilemiyorum ki ben…. Çocukluktaki hatıraları, pencereden bakınca bıyık altından gülen bir yüzün, hastalanınca bir pencere kadar yakın oluşun, her daim bize açtığın kapın, sakinliğin, saygın duruşun, insanlığın her şeyin iz bıraktı bizde Necati Amcam. İlk defa üzdün bizi. Keşke olmasaydı.
Feyza Çaylı ERSOY
 
Necati Bey, Doktor bey demedim. Hep Necati Abi dedim. Çevremde çoğu insanda öyle hitap ediyordu. Üzerinde sessiz çoğunluğunun o şaşmaz sağduyusuyla güzel insan olduğuna dair mutabakatı vardı. ‘Sessiz çoğunluk abisini kaybetti’ Nur içinde yatsın Allah mekanını Cennet eylesin eminimki sessiz çoğunluğun duaları hep onunla olacak. Herzamanki gibi….. Sessizce 
Namık Şükrü KARAHAN
 
Sevgili Necati YILMAZ hocamızı, hep güler yüzü, beyefendi duruşu, çalışkanlığı, iyi niyeti, örnek hekimliği, dostluğu ve insanlığı ile hatırlayacağız.
Seyhan Sabri SARISOY

Yaşarken yaptıklarımız ‘iz’ bırakıyor aslında. O kadar dua aldın ki yaşamında şimdi onları kullanma zamanı geldi. Necati Ağabay bütün yüzünü kaplayan tatlı bir gülüşün, sağlam duruşun ile insanoğluna hizmetlerinden dolayı, tutkun olduğun kasabana hizmet ettiğinden aldığın dualar senin mekanını cennet eder inşallah. Ayancığın Akil adamı.
Adil YILDIZ
 
Üzüntümü anlatamam, küçüklüğü’mün, çocukluğumun bir parçası….. Eminim Ayayncık’taki her çocuk, genç içinde öyle… Hastayım anne dediğimde ‘Gidelim Necati amcana bakar kızım’derdi. Şuan duygularımı tarif edemiyorum. Başımız sağ olsun, mekanı cennet olsun.
Emel ÖZTÜRK
 
Çooook, çok erkendi be Dr. Necati. Peşine taktığın kalabalık ne kadar sevildiğinin işaretiydi. Onlar haklarını helal ettiler de senin bizlere hakkını helal etmen daha önemli. Rahat uyu, mekanın cennet olsun.
Doğan ERDAL
 
Necati doktorumuz, abimiz, akrabalarımız, gönül dostumuzun mekanı cennettir. Aldığı dualar, fethettiği kalpler hiçbir zaman onun güler yüzünü, samimi konuşmalarını, gönül dostluğunu unutmayacaklardır.
Merih Hoca Belediyespor
 
Günümüz toplumunda maalesef topluma yararlı, faydalı, faydalı, dürüst nitelikli insanların değerleri yaşarken değil öldükleri zaman anlaşılıyor. Dr. Necati YILMAZ amcamız bu dünyadan göç ederken bu toplumda dürüst kişiliği ile arkasında öyle bir iz bırakmışki bunun en büyük örneği ni Pazar günü cenaze törenine katılan kalabalık insan topluluğudur. Çocukken hem sünnetini yapan hem de defalarca hasta olduğumda bana iğneleri kendi eliyle yapan Necati YILMAZ amcama gani gani rahmet diliyorum. Mekanı cennet oldun huzur içinde uyu….
Bilginer ÖZCAN
 
1989’dan bu yana Ayancık’tayım. Tanıdığım bildiğim en efendi adam gibi adamlardan, Kasabamızın; Doktor beyi, Doktor amcası, Necati Ağabeyi, gülümseyen, saygın insanı ışıklar içinde uyu… Yerin hep bahar olsun.

Erdoğan Erkaymaz

Etiketler
Resim Galerisi
Erdoğan Erkaymaz Kimdir
Erdoğan Erkaymaz Resmi
Benzer Haberler
Dr.Necati Yılmaz Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi
Dr.Necati Yılmaz Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi
Ayancık'ın Akil Adamı:Dr.Necati Yılmaz
Ayancık'ın Akil Adamı:Dr.Necati Yılmaz
Doktor Necati Yılmaz
Doktor Necati Yılmaz
Son Eklenen Haberler
 Köyünü Bul
 Sosyal Medya
 Sponsor Reklam